Studniówka – przeżyjmy to jeszcze raz

16 stycznia 2015 roku w sali SP 12 odbył się bal studniówkowy tegorocznych maturzystów Zespołu Szkół Elektrycznych we Włocławku. Uroczystość rozpoczęła się odtańczeniem tradycyjnego poloneza. Dyrektor szkoły pan Piotr Człapiński w swym przemówieniu podziękował rodzicom, wychowawcom oraz nauczycielom za trud poniesiony w przygotowaniu uroczystości. Obsługę medialną imprezy zapewniła m.in. firma BLTNstudio założona przez młodych miłośników filmów, którzy mają nieskończoną wyobraźnię i uwieczniają świat na ruchomych obrazach w artystyczny i dynamiczny sposób. Jednym z nich jest absolwent ELEKTRYKA – Kamil Zabost, który próbki swojego talentu prezentował będąc jeszcze uczniem szkoły (filmy dostępne na stronie Szkolnej Telewizji – ELTv).